O nás

ALITRON – OST s.r.o.

je soukromá česká obchodní společnost založená 6. června 1995. Společnost je velkoobchodem i maloobchodem, specializovaným na prodej materiálů pro výstavbu, rekonstrukci a opravy kanalizačních, vodovodních, plynovodních sítí, vnitřních a odvodňovacích systémů, zámkových dlažeb i komunikací a ostatních doplňkových materiálů.

Od roku 2001 působí společnost v nově zrekonstruovaném areálu v Tečovicích u Zlína. Na rozloze 5000 m² jsou rozsáhlé skladové zásoby, což umožňuje výběr širokého sortimentu pod jednou střechou. Pružnou dopravu materiálu na stavby po celé České republice i na Slovensku zajišťuje 5 vlastními kamiony.

ALITRON – OST s.r.o. si za dobu trvání 25 let vytvořil stabilní odběratelskou síť největších významných stavebních i obchodních společností, ale i jednotlivců a soukromníků.

Zajišťujeme:

  • Kompletní servis od zpracování a zadání materiálů do výroby až po kompletní dodávky na stavby.
  • Díky mnohaletým zkušenostem je společnost schopna poskytnout stavebním firmám, projektantům i soukromým osobám odbornou a poradenskou činnost.
  • Cílem obchodní společnosti je neustálé zvyšování odbornosti našich zaměstnanců, zlepšování i kvalitě služeb a materiálů a včasné a pružné termíny dodání.
  • Záruka 2 roky
  • Zajistíme dopravu

Společnost ALITRON – OST s.r.o. je garantem prodeje kvalitního certifikovaného zboží, které splňuje technické i technologické požadavky a platné normy. Od roku 2004 je společnost certifikovaná dle ČSN EN ISO 9001:2001 a je držitelem certifikátu TÜV CZ spol. s r.o., který byl v roce 2010 převeden na ISO 9001 : 2015.